Blog

Polecany artykuł

6 cech idealnego prezentu. Poznaj recepturę, dzięki której wręczysz doskonały podarunek!

Karol Pięknik

15 października 2020 Prezentowy savoir-vivre

To wspaniałe uczucie – wręczyć doskonały podarunek, który wywoła wielki uśmiech, a może nawet i łzy szczęścia. Jak jednak wybrać idealny prezent? Czym się kierować? I co to w ogóle znaczy, że prezent jest „idealny”? Odpowiedź jest zawarta w 6 pomocnych podpowiedziach.

Wszystkie artykuły

Nietypowe okazje do wręczenia prezentów w marcu!

Adrian Liput

26 lutego 2021 Porady

Śnieżny luty już niemal za nami, wielkimi krokami zbliża się marzec! A wraz z nim kolejne nietypowe święta, które mogą stać się pretekstem do wręczenia drobnego podarunku naszym przyjaciołom i krewnym. Podobnie jak w styczniu i lutym, tak i tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie stosowną listę!

Prezentujemy Dobre Marki: Scratch it!

Maria Matusiak

25 lutego 2021 Ogólna

Zdrapki są super. Kto z nas nigdy nie naciągał w dzieciństwie rodziców na zakup zdrapki, niech pierwszy rzuci złotówką! Ten dreszczyk emocji, który towarzyszył usuwaniu srebrnej powłoczki, był nie do podrobienia. Między innymi na tych pięknych wspomnieniach bazuje Schartch It! – marka tworząca niebanalne kartki okolicznościowe do zadań specjalnych. Na…

Kwiaty Polskie – wyjątkowe marki tworzone przez kobiety!

Maria Matusiak

19 lutego 2021 Marki w Galerii Podarunkowej

Być może sto lat temu nie wszystkie kobiety ośmielały się marzyć o tym, że ich prawnuczki będą mogły robić karierę i zdobywać świat na równi ze swoimi braćmi. Na szczęście to spory kawałek czasu. Dzisiaj większość z nas nie ma problemów z tym, żeby żyć według własnych zasad. Dlatego też…

Akcesoria elektroniczne jako podarunek – co musisz wziąć pod uwagę przed zakupem?

Adrian Liput

19 lutego 2021 Porady

Wszelkiego rodzaju gadżety elektroniczne wydają się być dobrym pomysłem na prezent. W końcu każdy z nas na co dzień używa przynajmniej jednego z nich, by wspomnieć tylko o smartfonie. Na telefonach zresztą lista użytecznych dodatków wcale się nie zamyka. W tym artykule wyjaśnimy kilka wątpliwości, wskażemy komu warto kupić taki podarunek, a także zaproponujemy parę konkretnych gadżetów!
Kategorie wpisów