Prezenty z duszą: poznaj Galerię Podarunkową!

Prezenty z duszą: poznaj Galerię Podarunkową!

Nareszcie nastał ten dzień, kiedy możemy dumnie obwieścić wszem i wobec: zapraszamy do Galerii Podarunkowej! Ale czym dokładnie jest ten nowy punkt na mapie polskiego Internetu? I dlaczego nie jest to kolejny, zwykły sklep z przedmiotami na prezent?

Czym jest Galeria Podarunkowa?

W dużym skrócie: Galeria to miejsce, w którym znajdziesz trafiony prezent na każdą okazję. Nieważne, czy potrzebujesz podarunku na tak podniosłe wydarzenie jak ślub, urodziny lub gwiazdka, czy chcesz obchodzić jedno z nietypowych świąt, jak np. dzień przyjaźni albo dzień ziemniaka, czy też po prostu podarować komuś upominek bez żadnego wyraźnego powodu.

Jednak zgromadzenie w jednym miejscu licznych inspiracji na upominek to nie koniec naszych ambicji!

Jesteśmy tu bowiem przede wszystkim po to, by rozwiązywać odwieczne dylematy związane z wyborem udanych prezentów

Za każdym razem, kiedy wybieramy podarunek, zastanawiamy się, czy aby na pewno wywoła on radość obdarowywanej osoby.

Często lęk przed “wtopą” sprawia, że niektórzy czują podskórną niechęć do wręczania prezentów – a przecież powinno być to radosne wydarzenie dla obu stron!

Też tak masz? W takim razie jesteś w dobrym miejscu, ponieważ w GP:

Dzielimy się wiedzą na temat podarunków

Na wręczaniu prezentów zjedliśmy zęby, a co za tym idzie, chętnie podzielimy się naszą wiedzą dotyczącą wybierania trafionych upominków – czy chodzi o kosztowny, praktyczny przedmiot, czy o ładny drobiazg, posiadający wartość głównie lub wyłącznie sentymentalną.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że obdarowywanie naszych bliskich to nie tylko wspaniały zwyczaj, dzięki któremu pokazujemy im, jak bardzo są nam drodzy. Prezenty są również istotnym elementem swoistej sieci społecznych relacji.

Jak zrewanżować się, kiedy otrzymasz udany, drogi prezent, a nie masz funduszy na zakup czegoś z podobnej półki cenowej? 

Z jakiej okazji kupić prezent koleżance z pracy, a z jakiej bliskiej przyjaciółce? 

Ile włożyć do koperty w dzień ślubu? 

Kiedy kupić jeden drobny prezent, a kiedy zrobić ze znajomymi zrzutkę na coś droższego?

Na wszystkie te (i liczne podobne) pytania będziemy systematycznie odpowiadać w kolejnych tekstach blogowych, a także na Facebooku i Instagramie.

Śledź nas w social media i już nigdy nie przegap żadnej ważnej okazji! Ponadto w tych miejscach chętnie będziemy dzielić się naszą wiedzą o prezentach, jak i rozmaitymi inspiracjami, dzięki którym nigdy nie zabraknie Ci pomysłów na upominki dla bliskich.

Twój Asystent Podarunkowy – nigdy więcej nietrafionych prezentów!

Zaprosiliśmy również do pracy naszego Asystenta Podarunkowego. Dzięki temu rozwiązaniu z łatwością znajdziesz odpowiedni przedmiot dla osoby, którą pragniesz obdarować, idealnie dopasowany pod stosowne okazje.

Jak w pełni wykorzystać potencjał Asystenta? 

W pierwszym kroku wybierz, dla kogo ma być Twój prezent. 

Następnie zaznacz okazję, z jakiej wręczasz prezent. Do wyboru masz zarówno święta obchodzone każdego roku, takie jak Boże Narodzenie czy Mikołajki, jak i okazje związane z podniosłymi wydarzeniami w życiu naszym i bliskich, na przykład ślub, narodziny dziecka lub wieczór panieński/kawalerski.

Podaj Asystentowi również wiek obdarowywanej osoby. Nie chodzi jednak o konkretną liczbę lat. Zamiast tego zaznacz, do której spośród czterech grup wiekowych (niemowlęta, dzieci, młodzież, dorośli) należy osoba, której pragniesz wręczyć podarunek.

Na koniec wybierz jeszcze kategorię prezentu (jeśli chcesz kupić coś konkretnego, np. książkę) oraz przedział cenowy.

Na podstawie tych danych, Asystent Podarunkowy wygeneruje stronę z przedmiotami, które warto rozważyć przy kupowaniu podarunków na zbliżającą się okazję. 

To wszystko! Łatwość w obsłudze i skuteczność w przebieraniu wśród setek rozmaitych pomysłów, by zawęzić wyniki wyszukiwania do tych najlepszych w danym przypadku – to największe zalety tego rozwiązania.

Postaw na personalizację!

Wybierając prezent z dowolnej okazji, chcesz przede wszystkim, aby spodobał się obdarowywanej osobie. Co za tym idzie, dopasowujesz go do jej indywidualnego charakteru, pasji, zainteresowań, hobby. 

U nas możesz pójść o krok dalej i personalizować przedmioty na prezent!

Skorzystaj z tej opcji zwłaszcza przy wyborze prezentów ślubnych, na rocznice małżeńskie, ale także na niezobowiązujące okazje: osiemnastki, wieczory panieńskie lub kawalerskie.

Sama personalizacja posiada niejedno oblicze. Możemy na przykład wygrawerować dla Ciebie w drewnie dedykację lub imię obdarowanej osoby, albo też dołączyć indywidualną kartkę z życzeniami.

W ten sposób jeszcze dobitniej pokazujesz swoim podarunkiem, że został on przygotowany specjalnie z myślą o obdarowanym. Sprawiasz również, że otrzyma przedmiot jedyny w swym rodzaju, jakiego nie ma nikt inny.

Nie zapominamy o opakowaniu

Sam prezent to jedno, ale należy jeszcze zadbać o to, by się odpowiednio, cóż, prezentował. A to oznacza konieczność zapakowania go tak, by jeszcze przed rozpakowaniem wywołał efekt “wow” u obdarowywanego.

Na szczęście nasi specjaliści od opakowań znają się na swojej pracy. Uzbrojeni w papier do pakowania, papier nacinany, wstążki czy sznurek jutowy, zapakują każdy prezent stosownie do ciężaru gatunkowego zbliżającej się okazji.

Naturalnie, możemy po prostu wysłać Ci sam prezent, który opakujesz na własną rękę, jeśli wolisz zabrać się do tego samodzielnie.

Wspieramy polskich producentów

Wybierając prezenty do Galerii, w pierwszej kolejności stawiamy na rzemieślników, którzy znają się na swojej pracy i wciąż prezentują podejście dalekie od bezosobowej, taśmowej produkcji.

Zarówno jeśli chodzi o eleganckie szkło do alkoholu, jak i o kosmetyki czy stylowe akcesoria do formalnych outfitów – nieustannie wspieramy polskich producentów i to głównie ich produkty znajdziesz w GP.

Co nie oznacza oczywiście, że jest to jedyne kryterium wyboru. Na sercu leży nam przede wszystkim ponadprzeciętna jakość oferowanych przez nas prezentów. 

Na szczęście w przypadku przedmiotów wybieranych do Galerii obie cechy – staranność wykonania i polska produkcja – idą w parze.

Daj się zainspirować!

Tyle z naszej strony. Miło nam gościć Cię w Galerii Podarunkowej!

Aby ułatwić Ci znalezienie najlepszego w danej sytuacji prezentu, podzieliliśmy je na odpowiednie kategorie, skutecznie zawężające pole wyboru do tych najodpowiedniejszych upominków. 

Znajdziesz więc u nas strony dostosowane pod konkretne okazje, jak też kategorie powstałe z myślą o konkretnych relacjach (tak, “prezent dla Teściowej” też jest).

Przypominamy: w razie wątpliwości, skorzystaj z usług Asystenta Podarunkowego lub odezwij się do naszych konsultantów – telefonicznie lub przez formularz.

Powodzenia w poszukiwaniach idealnego prezentu!

Zapisz się do newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zakupy!

Dla naszych subskrybentów mamy 5% rabatu i inne upominki!

Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości zgodnie z Polityką prywatności