Prezent na Nowy Rok dla dziewczyny – co wybrać?

Prezent na Nowy Rok dla dziewczyny – co wybrać?

Dla jednych nadejście nowego roku to tylko zmiana cyfry w kalendarzu, dla innych nowe otwarcie i twardy reset wszystkiego, co wydarzyło się w poprzednich miesiącach. Nie bez powodu świętujemy w Sylwestra: to moment przełomu i zarazem okazja, by spędzić czas z bliskimi na hucznej zabawie. A także do wręczenia podarunku. Masz już na oku prezent na Nowy Rok dla dziewczyny? Jeśli nie, podpowiadamy, co warto kupić swojej drugiej połówce!

A jeśli jesteś przekonany, że sam poradzisz sobie z wyborem, możesz od razu przejść do rzeczy i przejrzeć wszystkie nasze prezenty na Nowy Rok.

Impreza sylwestrowa to widoczne na zdjęciu szampan, zimne ognie i prezent na Nowy Rok dla dziewczyny.

7 rad, którymi warto się kierować, kupując prezent na Nowy Rok dla dziewczyny

Poniżej znajdziesz kilka praktycznych wskazówek, które pomogą Ci zdecydować, czy wybrany przez Ciebie podarunek spełnia kryteria udanego prezentu sylwestrowego.

No, to po kolei…

Rada 1: obserwuj sygnały

Podpowiedzi co do wyboru nie musisz szukać daleko. Jeśli Twoja dziewczyna wysyła Ci często na Messengerze czy WhatsAppie linki do ofert z różnych sklepów, potraktuj to jako wskazówkę. 

Zapisuj je w jakimś miejscu i stwórz swoją listę rzeczy, które mogłyby się nadać jako trafiony podarunek. Jeśli aktualnie taką listą nie dysponujesz, przejrzyj historię waszych rozmów.

Ikona Messengera na telefonie – to ten komunikator najczęściej zawiera odpowiedź na pytanie co kupić jako prezent na Nowy Rok dla dziewczyny.
Odpowiedź na pytanie “co kupić dziewczynie” często znajduje się w historii waszych konwersacji

Rada 2: weź pod uwagę noworoczne postanowienia

Można je traktować z przymrużeniem oka, ale jak już wspomnieliśmy: Nowy Rok to czysta karta. Nic zatem dziwnego, że podejmujemy się wówczas postanowień, z których w dziewięciu przypadkach na dziesięć po jakimś czasie rezygnujemy. 

Niemniej, wręczenie tabliczki czekolady dziewczynie, która z początkiem stycznia chce rozpocząć dietę, nie będzie dobrym pomysłem.

Rada 3: wybierz drobiazg

Udany prezent na Nowy Rok dla dziewczyny to najczęściej drobny upominek, a nie efektowny, drogi prezent. 

Nie wręczaj niczego, co mogłoby wprawić w zakłopotanie nie tylko dziewczynę, ale także pozostałych uczestników imprezy sylwestrowej.

Niewielki, elegancko zapakowany prezent na Nowy Rok dla dziewczyny.

Rada 4: podaruj coś ładnego, a niekoniecznie przydatnego

Podział na prezenty cieszące oko i praktyczne jest mocno umowny, jako że większość z podarunków (choćby tych, które znajdziesz u nas w sklepie) łączy obie te cechy. 

Mimo wszystko, rzeczy praktyczne zostaw na inne okazje. Wybierając prezent na Nowy Rok dla dziewczyny, postaw przede wszystkim na aspekt estetyczny.

Rada 5: skonsultuj się z jej koleżanką

Lub siostrą, jeśli Twoja wybranka serca ma rodzeństwo. Oczywiście, nie dotyczy to wszystkich kategorii prezentów, ale są takie, z którymi lepiej nie kombinować. 

Tak jest, kosmetyki, patrzymy na was.

Rada 6: podaruj symbol szczęścia

Każdy prezent to odrobina szczęścia, ale są też takie, które podobno je przyciągają. 

Nie trzeba koniecznie wierzyć w “magiczną” moc amuletów. Wystarczy przyjąć, że ich wręczenie jest życzeniem, aby Twojej obdarowanej nie opuszczało szczęście

Taka intencja świetnie koresponduje z nowym otwarciem, jakim jest koniec starego roku i początek nowego. 

Podsumowując: prezenty, które przynoszą szczęście to dobry wybór na Nowy Rok. Zwłaszcza, że w większości przypadków pasują do naszych pozostałych wskazówek.

Prezent na Nowy Rok dla dziewczyny może być amuletem szczęścia – czego przykładem jest widoczny na zdjęciu miód.
Miód to w polskiej tradycji wróżba szczęścia na cały rok

Rada 7: nie musisz wydawać pieniędzy na prezent

Prezent na Nowy Rok dla dziewczyny może być niekiedy obciążeniem dla budżetu – w końcu jeszcze niedawno wręczaliście sobie upominki na Gwiazdkę. 

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na kolejny wydatek, postaw na zawsze miły, a kosztujący tylko odrobinę Twojego czasu prezent bez pieniędzy. Na przykład “kupon na usługi” lub pamiątkowy album z waszymi zdjęciami.

Prezent na Nowy Rok dla dziewczyny – 8 pomysłów

Skoro mamy już obraz tego, czym powinien cechować się prezent dla dziewczyny z tej okazji, przejdźmy do konkretów.

Oto osiem podarunkowych propozycji. Wybierz upominek, który najbardziej pasuje do preferencji Twojej obdarowanej!

Czekolada

Czekolada to trafiony, niezobowiązujący upominek. Zamiast zwykłej tabliczki ze sklepu, wybierz wyrób rzemieślniczy. Dzięki temu Twój podarunek nabierze wyjątkowego charakteru.

Uwaga: najpierw upewnij się, że Twoja obdarowana nie ma zamiaru postawić na zdrowy tryb życia w ciągu kolejnych dwunastu miesięcy! Ale spokojnie, w tym wypadku też mamy w zanadrzu coś dla niej, o czym przekonasz się, czytając dalej.

Wyjątkowa czekolada na prezent

Zestaw słodyczy

Nie ma to jak wejść w nowy rok z małym zapasem słodkości! Zamiast pojedynczej czekolady, możesz pokusić się o wręczenie całego zestawu przysmaków. Oczywiście, elegancko spakowanych i od razu gotowych do wręczenia.

Zestawy na prezent

Planer do ćwiczeń na nowy rok

Z tym prezentem wiąże się pewna pułapka, identyczna jak ta kryjąca się za pytaniem o linię. Tak jak wówczas udzielasz ostrożnej odpowiedzi, tak i w przypadku tego podarunku upewnij się najpierw, że Twoja dziewczyna zamierza wziąć się za ćwiczenia, dietę i ogólnie: szeroko pojęty zdrowy tryb życia.

W takim wypadku planer sprawdzi się idealnie, pomagając zachować systematyczność. Te z naszej oferty zawierają również gotowe plany treningowe – rzuć okiem i wybierz odpowiedni planer dla Twojej obdarowanej.

Zobacz nasze planery!

Świeca zapachowa

Ten podarunek wymaga poznania preferencji Twojej obdarowanej, ale nie musisz się martwić na zapas. Nawet jeśli nie trafisz dokładnie w gusta drugiej połówki, ten podarunek zawsze zostanie doceniony. 

Nie ma bowiem czegoś takiego, jak “zły” zapach świeczki. Chyba, że Twoja dziewczyna ma silną niechęć do jakichś konkretnych woni. Dla bezpieczeństwa możesz skonsultować się przed zakupem z jej przyjaciółką.

Wybierz wyjątkową świeczkę zapachową!

Kosmetyki

Skoro przy konsultacjach z przyjaciółką jesteśmy… Mogą być konieczne, jeśli zdecydujesz się na kosmetyki. 

A zdecydować się warto, bo choć stoi to poniekąd w sprzeczności z jedną z naszych wskazówek (prezent ładny, niekoniecznie praktyczny), to wyjątkowe środki do pielęgnacji są zawsze mile widzianym podarunkiem przy podobnych okazjach, jak Nowy Rok.

Kosmetyki dla Twojej dziewczyny!

Mapy-zdrapki

Choć rok 2020 nie był najszczęśliwszy dla podróżników, tym większy będzie głód wyruszenia na wycieczkę w roku kolejnym… W planowaniu waszych wspólnych podróży może pomóc mapa-zdrapka. 

Zawieszona na ścianie, pozwoli na odhaczenie miejsc już odwiedzonych, a niezdrapane pola będą wskazówką, dokąd udać się następnym razem. 

Podarunek ten można połączyć z noworocznym postanowieniem, by podróżować jak najczęściej w ciągu kolejnych dwunastu miesięcy.

Mapy-zdrapki dla podróżników!

Puzzle

Zapewnij wam świetną rozrywkę dla dwojga! Puzzle pomogą miło spędzić niejeden długi, styczniowy wieczór. Podarowane na Nowy Rok, z pewnością znajdą uznanie Twojej dziewczyny. Wybierz odpowiedni wzór i zacznij planować miejsce do układania.

Puzzle na długie wieczory

Dodatki do odzieży

A oto potwierdzenie wcześniejszej tezy, jakoby idealny prezent na Nowy Rok dla dziewczyny często był jednocześnie ładny i praktyczny. 

Zestaw pasek i portfel to doskonały wybór, ale równie dobrze możesz kupić zabawne skarpetki. Wywołają uśmiech na twarzy dziewczyny i przydadzą się na co dzień.

Dodatki dla Twojej dziewczyny

Wybierz swój sylwestrowy prezent!

Nikt raczej nie spodziewa się prezentów na Nowy Rok, choć z drugiej strony wręczenie drobnego upominku w ten dzień nie jest też czymś osobliwym. To zatem doskonały moment, by sprawić dziewczynie miłą niespodziankę!

Jeśli wciąż jesteś w kropce i nie wiesz, co kupić swojej lepszej połówce, zobacz koniecznie pozostałe prezenty na Nowy Rok z naszego sklepu!

Zapisz się do newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zakupy!

Dla naszych subskrybentów mamy 5% rabatu i inne upominki!

Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości zgodnie z Polityką prywatności