Prezentujemy Dobre Marki: Bearglove

Prezentujemy Dobre Marki: Bearglove

Naturalne, z Polski i dla prawdziwych twardzieli – tak można w skrócie podsumować markę Bearglove. Pięknie pachnące oleje do brody i szczotki z naturalnym włosiem dzika – każdy brodacz powinien się zachwycić takim prezentem. Co na temat podarunków i obdarowywania sądzi Adam Plichta – właściciel marki? Sprawdź!


Lepiej jest dawać czy otrzymywać prezenty? Dlaczego? 

Zdecydowanie jestem zwolennikiem obdarowywania innych.


Opowiedz o wartościach, którymi kierujecie się przy tworzeniu produktów. 

Od początku istnienia marki, kieruję się przede wszystkim zasadą, że produkty przez nas tworzone mają być takie, jakie sam chciałbym używać. Zanim zdecydowałem się stworzyć swój pierwszy olejek, przetestowałem wiele produktów konkurencyjnych marek, jednak żaden z nich w 100% nie spełniał moich oczekiwań. Jeżeli jakość była zadowalająca, to nie można było tego samego powiedzieć o cenie. Postawiłem sobie za cel stworzenie kosmetyku najwyższego gatunku, za rozsądną cenę i jestem przekonany że mi się to udało.

Twoim zdaniem jaka jest idealna okazja, aby wręczyć Twój produkt na prezent?

Mimo że sam ich nie lubię, to wybieram niespodzianki. Taki sposób daje nam większe pole do popisu,a także weryfikuje to jak dobrze znamy obdarowywaną osobę.


Prezent powinien być ładny, czy praktyczny? A może ma łączyć obie te cechy? Do której kategorii zaliczyłbyś produkty Twojej marki? 

Dlaczego nie połączyć tych dwóch cech? Nasze produkty, zarówno olejki jak i kartacze do brody, są i praktyczne, bo spełniają swoją funkcję, i ładne, bo są wykonane z odpowiedniej jakości materiałów, z dbałością o każdy detal, a także ładnie opakowane.


Gdybyś mógł cofnąć się w czasie, co powiedziałbyś młodszej wersji siebie, zabierającej się do pracy nad Twoimi produktami? 

Dobry pomysł! Konsekwentnie idź wytyczoną ścieżką, a na pewno za jakiś czas poczujesz wiele satysfakcji.


Twoim zdaniem jaka jest idealna okazja, aby wręczyć Twój produkt na prezent?

Każda okazja jest dobra, a nawet jej brak też jest doskonałą okazją. Nasze olejki i kartacze doskonale sprawdzą się zarówno jako prezent urodzinowy, imieninowy jak również bożonarodzeniowy.

Komu na pewno nie dałbyś kosmetyków Bearglove w prezencie?

 Z pewnością nie wręczyłbym swoich produktów kobietom i zatwardziałym zwolennikom gładkich policzków.

Zapisz się do newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zakupy!

Dla naszych subskrybentów mamy 5% rabatu i inne upominki!

Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości zgodnie z Polityką prywatności