Prezentujemy Dobre Marki: On Mucha

Prezentujemy Dobre Marki: On Mucha

Produkowane w Polsce, we Wrocławiu. Eleganckie, a czasem też z lekką nutką humoru – tak można najkrócej opisać produkty dla panów tworzone przez rodzimą markę On Mucha. Chcesz dowiedzieć się trochę więcej na ich temat? Przeczytaj nasz mały wywiad!

Wybierz jedną osobę, której chciałbyś dać na prezent produkt swojej firmy. Kogo byś obdarował? Dlaczego? Z jakiej okazji i czym konkretnie?

Chętnie podarowalibyśmy nasze muchy “Superbohaterów” Batmanowi, niech nosi je z dumą przy każdej możliwie okazji. Wiemy, że misje Batmana były bardzo ważne, dlatego chcemy wspierać wszystkie poważne historie, pragniemy być przy naszych klientach tak jak wszyscy “Superbohaterowie” naszej kolekcji. Nie zawsze musi być okazja, aby sprawić komuś przyjemność i podarować coś symbolicznego. Dbamy o zadowolenie klientów i pragniemy aby obdarowywali także bez okazji.

Jaka zabawna lub wzruszająca historia przychodzi Ci do głowy, kiedy myślisz o własnych produktach?

Same początki, kiedy pakowaliśmy nasze pierwsze zamówienia, a także kiedy tworzyliśmy szereg zdjęć początkowo nie mając pojęcia jak to zrobić. Tworzenie własnej marki to takie tworzenie nowej małej historii.

Lepiej jest dawać czy otrzymywać prezenty? Dlaczego?

My jako marka zawsze wolimy podarować komuś prezent, dlatego często do zamówienia coś “dorzucamy” jednak wiemy, że każdy uwielbia otrzymywać prezenty. Nasze dodatki są wyjątkowe i jesteśmy przekonani, że uszczęśliwią nawet najbardziej wybrednych panów.

Opowiedz o wartościach, którymi kierujecie się przy tworzeniu produktów.

Wartością nadrzędną w czasie tworzenia produktów jest oczywiście jakość. Nasze produkty są wykonane z najwyższych jakości materiałów.

 Co jest lepsze: zaplanowane prezenty z przygotowanej wcześniej listy, czy niespodzianki? Dlaczego?

Trudno powiedzieć, to zależy od osoby, która ma zostać obdarowana prezentem. Dlatego i jedna opcja jest ważna jak i druga. Jedni wolą praktyczne prezenty, które są przemyślane inni spontaniczne upominki. Czasem warto się jednak zastanowić, czy to nie gest się liczy?

Prezent powinien być ładny, czy praktyczny? A może ma łączyć obie te cechy? Do której kategorii zaliczyłbyś produkty Twojej marki?

Nasze produkty bez wątpienia są zarówno praktyczne jak i ładne co zresztą widać w ofercie a do tego należy dodać wysoką jakość produktów.

Gdybyś mógł cofnąć się w czasie, co powiedziałbyś młodszej wersji siebie, zabierającej się do pracy nad Twoimi produktami?

Niczego nie żałuję i byle do przodu.Komu i kiedy lepiej nie wręczać Twoich produktów?

Ciotce Genowefie, ona raczej nie będzie chciała nosić męskich skarpetek

 Z którego produktu jesteś najbardziej dumny? Dlaczego właśnie z niego?

 Męskiego paska skórzanego, który jest produktem wykonywanym metodą rzemieślniczą przez znajomego mojego dziadka.

Jaki był najmilszy/najbardziej wzruszający/najbardziej zapadający w pamięć prezent, który dostałeś w życiu?

Skarpetki. 😊

Zapisz się do newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zakupy!

Dla naszych subskrybentów mamy 5% rabatu i inne upominki!

Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości zgodnie z Polityką prywatności