Prezentujemy dobre marki: Orientana

Prezentujemy dobre marki: Orientana

Przeczytaj pierwszy z cyklu naszych wywiadów z twórcami marek dostępnych w Galerii Podarunkowej. Na pytania odpowiada Anna Wasilewska – twórczyni i właścicielka marki Orientana.

Opowiedz o wartościach, którymi kierujecie się przy tworzeniu produktów.

Orientana to marka, której misją jest budowanie świadomości ekologicznej konsumentów. Ekologię pojmujemy bardzo szeroko – począwszy od składników naszych produktów, poprzez opakowania (tu czeka wkrótce niejedna niespodzianka!) aż po wysyłkę produktów (mamy nawet maszynę do przetwarzania kartonów w wypełniacz do paczek).

Dbamy o to, by naturalne receptury kosmetyków były skuteczne, ale jednocześnie pokazujemy, jak wspaniałe azjatyckie rośliny mogą oddziaływać na skórę czy włosy – dlatego zawsze znajdziecie u nas wyjątkowe składniki. Każdy kosmetyk podlega rygorystycznej ocenie składu i każdy jest przeze mnie osobiście akceptowany i testowany.

Dbamy również o dobrostan zwierząt, nie testujemy na nich żadnych komponentów, ale organizujemy zbiórki karmy czy koców dla schronisk.

Co jest lepsze: zaplanowane prezenty z przygotowanej wcześniej listy, czy niespodzianki? Dlaczego?

Świąteczne prezenty to zdecydowanie powinny być niespodzianki. Praktyczne listy prezentowe sprawdzają się podczas ślubów czy baby shower, ale przy innych okazjach, moim zdaniem, warto postawić na zaskoczenie obdarowanej osoby. Oczywiście, aby prezent był trafiony i sprawił faktyczną radość dobrze wcześniej zorientować się, co tak naprawdę może kogoś ucieszyć.

Jako właścicielka marki kosmetycznej mogę Was zapewnić, że naturalne kosmetyki zdecydowanie należą do bardzo oczekiwanych i mile widzianych prezentów – niespodzianek.

Prezent powinien być ładny, czy praktyczny? A może ma łączyć obie te cechy? Do której kategorii zaliczyłbyś produkty Twojej marki?

Podstawą kosmetyku, jaki dajemy w prezencie musi być dobry skład, oryginalna receptura a jeśli do tego mamy opakowanie, które daje przyjemność użytkowania oraz kuszący aromat to obdarowana osoba na pewno będzie zadowolona z połączenia aspektu praktycznego i wizualnego.

Kosmetyki Orientana łączą w sobie te wszystkie cechy, ponieważ nasze produkty mają unikalne na rynku składy bazujące na oryginalnych azjatyckich roślinach i minerałach a zamykamy je w przyjaznych formułach (np. kremy, żelowe esencje, jedwabne maski) i opakowaniach, które cieszą oko.

Twoim zdaniem jaka jest idealna okazja, aby wręczyć Twój produkt na prezent?

Naturalne kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy, ciała i włosów Orientana to prezenty idealne na każdą okazję a także wówczas, gdy chcemy po prostu sprawić komuś przyjemność. Zarówno święta, urodziny, imieniny, rocznica znajomości to na pewno dobre chwile na obdarowanie bliskiej, ważnej dla nas osoby. Moim zdaniem również prezenty dawane z zaskoczenia, bez specjalnej okazji są wspaniałe, bo działa tu efekt zaskoczenia, niespodzianki i radość na pewno jest ogromna.

Z którego produktu jesteś najbardziej dumny? Dlaczego właśnie z niego?

To ja osobiście tworzyłam markę Orientana, która istnieje na rynku już ponad 10 lat! Każda receptura i każdy produkt jest moim dzieckiem i ze wszystkimi czuję się bardzo związana emocjonalnie i dlatego trudno jest mi wskazać jeden produkt. Jestem bardzo dumna na przykład z serii naturalnych kosmetyków ze śluzem ślimaka, wspaniałych w 100% naturalnych henn do farbowania włosów czy niespotykanych balsamów do ciała w kostce albo kremów z grzybem Reishi.

Ostatnie produkty, które Orientana wprowadziła na rynek to balsamy i peelingi do ust – wegańskie, w ponad 98% naturalne i zero waste. Papierowe opakowania są biodegradowalne, balsamy i peelingi są higieniczne, ponieważ mają postać sztyftu, którego nie trzeba dotykać palcem.

Chciałam polecić wszystkim te wyjątkowe naturalne produkty na jesień i zimę – można wybierać miedzy wariantem energy i sweet. Jestem przekonana, że nasi klienci będą z nich bardzo zadowoleni i jeśli będą ich używać i polecać bliskim to będzie dla mnie prawdziwy powód do dumy.

Orientana to doskonały pomysł na prezent. Jeżeli chcesz podarować komuś te piękne, naturalne kosmetyki, zajrzyj tutaj:

Zestaw kosmetyków: Koralowy
Zestaw kosmetyków: Lazurowy
Zestaw maseczek: Glow

Zapisz się do newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zakupy!

Dla naszych subskrybentów mamy 5% rabatu i inne upominki!

Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości zgodnie z Polityką prywatności