Prezentujemy Dobre Marki: Pasieki Rodziny Sadowskich

Prezentujemy Dobre Marki: Pasieki Rodziny Sadowskich

Czy znacie kogoś, kto nie lubi miodu? Ten smakowity owoc pracy pszczelego roju to pyszny i zdrowy pomysł na prezent! A jeżeli jeszcze pochodzi z dobrego i sprawdzonego źródła… Arkadiusz Sadowski – założyciel rodzinnej pasieki, odpowiada na nasze pytania: kiedy najlepiej dawać miód na prezent? Jakie wartości przyświecają prowadzeniu działalności we współpracy z pszczołami? Przeczytaj!

Lepiej jest dawać́ czy otrzymywać́ prezenty? Dlaczego?

Im jesteśmy starsi, tym większą przyjemność sprawia nam obdarowywanie bliskich prezentami. Choć wciąż miło jest być obdarowanym, to prawdziwą frajdą jest zobaczyć uśmiech i zaskoczenie na twarzy ukochanych nam osób. Dobry pomysł, piękne opakowanie, element niespodzianki sprawiają, że już same przygotowania do wręczenia prezentu są źródłem dobrej energii. Wzruszenie i radość drugiej osoby, gdy ten prezent otwiera, są niepowtarzalne i na długo pozostają we wspomnieniach.


Opowiedz o wartościach, którymi kierujecie się̨ w Waszej działalności.

Miody z Pasiek Rodziny Sadowskich to naturalne, wysokiej jakości miody tradycyjne oraz miody smakowe, pozyskiwane w zgodzie z naturą i z poszanowaniem przyrody. W Pasiekach Rodziny Sadowskich najważniejsze są dla nas pszczoły, unikamy ingerencji w środowisko i dlatego nie używamy antybiotyków. Dzięki temu nie szkodzimy ani owadom ani otoczeniu. Własne 3 hektary gospodarstwa obsadzamy miododajnymi roślinami, przez co wspieramy ekosystem i stwarzamy pszczołom przyjazne warunki do życia.

Oferujemy doskonale znane i lubiane miody, jak lipowy, faceliowy, wielokwiatowy czy rzepakowy, lecz serca naszych konsumentów zdobyły miody z dodatkami, takie jak: miód z maliną, miód z imbirem i czosnkiem , miód z czarnuszką i czarnym bzem, miód z kakao, miód z cynamonem czy miód z miętą. Wśród nowości właśnie wprowadzonych do naszego sklepu internetowego fani miodu znajdą teraz także miód z cytryną i miód z orzechami laskowymi i kakao. To pyszne połączenia naturalnego miodu i liofilizowanych owoców i przypraw. Łącznie do wyboru oferujemy do 7 rodzajów naturalnych miodów (w zależności od sezonu)  oraz 10 pysznych, zaskakujących miodów smakowych.

Co jest lepsze: zaplanowane prezenty z przygotowanej wcześniej listy czy niespodzianki? Dlaczego?

Najlepszy prezent to taki, który trafia w gust obdarowanego i jest dla niego prawdziwą niespodzianką. Nie zawsze jednak udaje się dobrać właściwy podarunek, który zachwyci bliską nam osobę. Lista prezentów zdecydowanie ułatwia wybór i daje pewność, że wybierzemy właściwie. Dobrze jest jednak dodać do takiego zaplanowanego prezentu jakiś drobiazg, który będzie miłym zaskoczeniem. Ja polecam np. zestawy trzech mini miodków z Pasiek Rodziny Sadowskich.  To niewielka porcja słodyczy, która przynosi radość i uśmiech na twarzy.

Prezent powinien być́ ładny, czy praktyczny? A może ma łączyć́ obie te cechy? Do której kategorii zaliczyłbyś́ miody?

Z radością mogę stwierdzić, że miody z Pasiek Rodziny Sadowskich łączą wszystkie cechy idealnego prezentu. Taki podarunek jest pyszny, zdrowy, praktyczny, niebanalny, a do tego piękny. Ponadto spełnia warunek zero waste, bo jego opakowanie można wykorzystać ponownie. Wystarczy skomponować ulubione rodzaje lub smaki miodu oraz wybrać wielkość zestawu i pięknie zapakowany prezent jest gotowy!  W specjalnych edycjach miody pakowane są w lniane woreczki, ozdobne kartoniki, eleganckie pudełka lub drewniane skrzynki. Warto je zachować, aby później znaleźć dla nich nowe zastosowanie.

Twoim zdaniem jaka jest idealna okazja, aby wręczyć́ Twój produkt na prezent?

Zestawy miodów z Pasiek Rodziny Sadowskich są uniwersalnym prezentem, bo można je wręczać właściwie każdej osobie, bez względu na wiek i płeć. Pasują świetnie na każdą okazję: na święta, na urodziny, Walentynki, Dzień Nauczyciela itd. Każdemu przyniosą z pewnością miłe wspomnienia, bo słodycz i smak miodu kojarzy się wszystkim z domowym ciepłem i rodzinna atmosferą.

Zapisz się do newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zakupy!

Dla naszych subskrybentów mamy 5% rabatu i inne upominki!

Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości zgodnie z Polityką prywatności