Prezentujemy Dobre Marki: Scratch it!

Prezentujemy Dobre Marki: Scratch it!

Zdrapki są super. Kto z nas nigdy nie naciągał w dzieciństwie rodziców na zakup zdrapki, niech pierwszy rzuci złotówką! Ten dreszczyk emocji, który towarzyszył usuwaniu srebrnej powłoczki, był nie do podrobienia. Między innymi na tych pięknych wspomnieniach bazuje Schartch It! – marka tworząca niebanalne kartki okolicznościowe do zadań specjalnych. Na nasze pytania dotyczące prezentów odpowiada Marta Pilch – głównodowodząca całym przedsięwzięciem.

Wybierz jedną osobę, którą chciałabyś obdarować kartką – zdrapką. Kto by to był? Dlaczego?

Może i w Harrym Potterze magicy mieli ruchome fotografie ale jestem pewna, że niezależnie czy jest to świat magiczny czy rzeczywisty, wszyscy kochają niespodzianki.
A wiadomo, nic nie daje w dorosłym życiu tak wiele z dziecięcej ekscytacji jak zdrapywanie zdrapki pod którą ukryta jest wiadomość przeznaczona tylko dla nas.

Lepiej jest dawać czy otrzymywać prezenty? Dlaczego?

Zdecydowanie dawanie prezentów daje mi największą frajdę. Ten moment kiedy wyczekujemy u drugiej osoby uśmiechu, błysku w oku czy okrzyku radości dla mnie to najlepszy moment z całego procesu obdarowywania.

Opowiedz o wartościach, którymi kierujecie się przy tworzeniu produktów.

Przede wszystkim, chcemy aby wyjątkowe chwile zostały zapamiętane przez nas i naszych najbliższych. Żeby po latach można było wspólnie wspominać ‘..a pamiętasz jak nam powiedziałaś że: jesteś w ciąży z Antosiem, że się zaręczyliście, że zostaniemy dziadkami, że chcesz abym była Twoją świadkową itd…” Jest tyle niezwykłych momentów które należy świętować! Uważamy, że wspaniale zrobić to w zaskakujący sposób, który wywoła uśmiech u naszych najbliższych, nawet po wielu latach.

Prezent powinien być ładny, czy praktyczny? A może ma łączyć obie te cechy? Do której kategorii zaliczyłabyś produkty Twojej marki?

Wielozadaniowość jest w cenie bo przecież prezent może być i ładny i praktyczny!
I takie są nasze kartki – zdrapki! Mają nowoczesny, prosty design, a do tego pomagają przekazać najbliższym wyjątkowe informacje w nietypowej formie.

Gdybyś mogła cofnąć się w czasie, co powiedziałbyś młodszej wersji siebie, zabierającej się do pracy nad Twoimi produktami?

‘Nie bój się realizować pomysłów które przychodzą Ci do głowy! Działaj, próbuj i nie bój się!’ Powtarzała bym to mojej młodszej wersji siebie tak długo, aż w końcu by w to uwierzyła. Z nieskrywaną radością nie raz wytargała bym ją teraz za uszy, żeby uwierzyła w siebie.

Twoim zdaniem jaka jest idealna okazja, aby wręczyć Twój produkt na prezent?

To oczywiście jeden z najpiękniejszych momentów w życiu, który często planujemy z tak wieloma szczegółami – ślub. Kartka zdrapka z pytaniem siostry, przyjaciółki czy naszej bratniej duszy o bycie ważną częścią tego wydarzenia jest według mnie momentem który na zawsze pozostaje w naszych wspomnieniach i może wywoływać uśmiech  jeszcze po wielu latach.

Komu i kiedy lepiej nie wręczać Twoich produktów?

Wszyscy kochają zdrapki, dostają je dzieci, rodzice, przyjaciele, świadkowie a także babcie i prababcie jako prezenty od swoich wnuków. I wierzcie mi nikt nie drapie ich z takim zapałem i błyskiem w oku jak najstarsi odbiorcy;)

Z którego produktu jesteś najbardziej dumny? Dlaczego właśnie z niego?

Myślę, że z kartka zdrapka pierścionek, to nasz zdecydowany bestseller. Sama blisko 5 lat temu zaprojektowałam go dla mojej świadkowej którą prosiłam o wsparcie w dniu wesela, a potem spodobała się innym tak bardzo, że dzięki niej powstała cała marka scratch-it.pl.

Jaki był najmilszy/najbardziej wzruszający/najbardziej zapadający w pamięć prezent, który dostałeś w życiu?

Uwielbiam słuchać audiobookówi, miałam kiedyś serię książek którą słuchałam z ogromnym zapałem ale jedna część była nie przetłumaczona i nie nagrana w wersji audio. Mój mąż (wtedy jeszcze chłopak) w tajemnicy, sam nagrał dla mnie tę część na płycie, byłam ogromnie wzruszona i w sumie do dziś uśmiecham się na myśl o tamtych chwilach.

Zobacz, jakie one są piękne: