Prezenty last minute na święta Bożego Narodzenia: co wybrać dla bliskich na ostatnią chwilę?

Prezenty last minute na święta Bożego Narodzenia: co wybrać dla bliskich na ostatnią chwilę?

W idealnym świecie zawsze zdążymy z prezentami na czas… Ale czasem sytuacja sprawia, że dopiero na ostatnią chwilę dowiadujesz się, że musisz komuś sprawić prezent na Boże Narodzenie. Co wówczas począć? Czy jesteś skazany jedynie na ograniczoną ofertę osiedlowego sklepu lub lokalnej stacji benzynowej? Otóż nie! Przedstawiamy prezenty last minute, które zamówisz w Galerii Podarunkowej!

Każdy z nich to starannie wykonany produkt wysokiej jakości, odpowiadający na potrzeby bądź pragnienia określonej grupy osób. Chcesz zobaczyć naszą pełną ofertę? Na końcu tekstu znajdziesz link do naszych wszystkich prezentów na Boże Narodzenie!

Ale najpierw: 10 pomysłów na świąteczne prezenty last minute!

Herbata w probówkach

To wyborne mieszanki ziołowo-herbaciane, starannie wyselekcjonowane przez prawdziwych pasjonatów i znawców tematu. Uwagę zwraca zwłaszcza oryginalna forma zapakowania herbaty: w końcu nie co dzień spotyka się taką, która została umieszczona w szklanych probówkach!

Bullet planer

Koniec roku to dobry moment na podsumowania i przygotowanie się na wyzwania czekające w nadchodzących dwunastu miesiącach. Dlatego prezent pod choinkę w postaci kalendarza czy planera to wyśmienity pomysł!

Gra familijna Dobble

To wyśmienity prezent dla dzieci… A nawet i dla całej rodziny! W końcu może w nią grać nawet do ośmiu osób. Zasady są przejrzyste i łatwe do wyjaśnienia, a dzięki kolorowemu opakowaniu, gra przyciągnie uwagę młodych obdarowanych od pierwszego rzutu oka.

Książka dla dzieci

Pięknie ilustrowana książka to zawsze bezpieczny prezent dla dzieci. A biorąc pod uwagę, że większość z nich przeżywa w młodości okres fascynacji wielkimi gadami, polecamy szczególnie książkę o dinozaurach.

Miniaturowy domek do składania

Idealny prezent dla starszych dziewczynek z pasjami w kierunku DIY. Miniaturowy domek można stworzyć samemu od podstaw, dowolnie umeblować, a dodatkową zaletą jest prawdziwe oświetlenie. Zapewniają je niewielkie lampki LED.

Zestaw trzech mini świec

To świece Yankee Candle, a zatem produkty słynące z wyrazistych, egzotycznych aromatów. Przybliżą atmosferę leniwego letniego popołudnia nawet w środku najbardziej srogiej polskiej zimy!

Srebrne kolczyki

Kształt czterolistnej koniczynki nie pozostawia żadnych wątpliwości. Wręczając ten prezent, nie tylko obdarowujesz swoją bliską pięknym dodatkiem do codziennej stylizacji, ale również dajesz znać, że życzysz jej samych szczęśliwych chwil!

Gwiezdna Mapa Nieba

Wręczając ten podarunek, zachwycisz każdego małego fana astronomii. Prezent ten sprawi radość również pozostałym młodym osobom wykazującym charakterystyczną dla dziecięcego wieku ciekawość świata.

Kosmetyczka ze skóry ekologicznej

A oto przykład podarunku praktycznego. Kosmetyczka z pewnością przyda się podczas niejednego wyjazdu. A jeśli dodać do tego jej elegancki wygląd, stanie się wyjątkowym prezentem.

Kubek termiczny 470 ml

Wyposażony w najnowsze technologie, dzięki którym picie kawy lub herbaty poza domem będzie nie tylko przyjemne, ale i wygodne. Zamów dla bliskiej osoby, która spędza długie godziny poza domem!

To już wszystkie nasze propozycje zawarte w tym artykule, ale jeśli nie znalazłeś niczego dla swoich bliskich – spokojna głowa! Więcej prezentów znajdziesz w kategorii, w której zgromadziliśmy wszystkie nasze prezenty na Boże Narodzenie.