Prezenty dla klienta i partnera biznesowego

Podtrzymywanie dobrych relacji to kluczowy element prowadzenia każdego biznesu i wie o tym każdy przedsiębiorca. A dobrze dobrany podarunek jest na to doskonałym sposobem! Zobacz, jakie prezenty proponujemy wręczyć klientom i partnerom biznesowym.

Sortuj
baner w kategoriach
Szukasz prezentów?
Kliknij, a nasz Asystent Podarunkowy
znajdzie je dla Ciebie!
baner-kafelka-1.jpg
Spakujemy
Twoje prezenty

i wyślemy je za Ciebie!

Prezent firmowy – sposób na podtrzymanie relacji biznesowych

Choć świat przedsiębiorczości kojarzyć się może wielu z dominacją chłodnej, ekonomicznej racjonalności, to jest w nim jednak wiele miejsca także na element ludzki. W końcu wszystkie transakcje mają miejsce między ludźmi, z ich emocjami, preferencjami i odczuciami. Dlatego dobry biznesmen cechować się powinien nie tylko dobrymi umiejętnościami analitycznymi i sprawnym obracaniem kapitałem, ale także inteligencją emocjonalną i empatią.

Dlatego w kręgach biznesowych popularnością cieszą się prezenty dla klientów oraz partnerów biznesowych, które są świetnym sposobem na ocieplanie relacji i przywiązywanie ich do siebie. Za pomocą podarunku możesz pokazać, jak cenisz sobie z nimi współpracę i że są dla Ciebie kimś więcej, niż tylko okazją do zarobku. 

Oczywiście z takich podarunków idą też konkretne korzyści biznesowe: mogą stać się elementem marketingowym Twojej firmy, pozytywnie wpływając na jej postrzeganie przez podmioty zewnętrzne.

Pozostaje tylko pytanie: co może posłużyć jako dobry prezent biznesowy? Bo przecież nie ulega wątpliwości, że wręczanie prezentu firmowego nieco różni się od innych sytuacji z wręczaniem podarunku. To nie to samo, co obdarowanie siostry przy wigilijnym stole albo kumpla na jego imprezie urodzinowej. 

W Galerii Podarunkowej doskonale to wiemy, dlatego przygotowaliśmy dla Was naszą propozycję różnych prezentów dla klientów i partnerów biznesowych i jesteśmy przekonani, że znajdziecie coś w sam raz odpowiedniego do Waszej sytuacji.

Jak wybrać prezent dla klienta lub partnera biznesowego?

Po pierwsze, prezent biznesowy jest przejawem o wiele bardziej sformalizowanej relacji. Pomimo tego, że ma za zadanie ocieplić i zbliżyć do siebie dwie strony, to wciąż pozostają to strony związane ze sobą relacją polegającą na pewnych transakcjach i wspólnym interesie. Dlatego szczególnie istotne jest tutaj zachowanie dużego taktu i wyczucia.

Po drugie, klienta bądź partnera biznesowego często zna się tylko od tej profesjonalnej strony. Są oczywiście wyjątki, ale jego życie rodzinne, osobiste upodobania czy hobby często pozostają tajemnicą. Dlatego wybierając prezent firmowy nie ma co liczyć na dobranie czegoś ściśle dopasowanego do osoby obdarowywanej.

Co zrobić w takiej sytuacji? Prezent dla klienta, względnie dla partnera biznesowego powinien być czymś bezpiecznym, ale eleganckim. Świetnie sprawdzą się w tej roli na przykład dobra czekolada, luksusowe szkło do alkoholi albo akcesoria do ubrań w rodzaju spinek. Są to uniwersalne podarunki, które nie są zbyt poufałe, respektując zatem specyficzny dystans dzielący ludzi w biznesie, ale zarazem komunikują dobre intencje.

Dobrym pomysłem na prezent dla partnera biznesowego jest również coś, co praktycznie przyda się współczesnemu biznesmenowi. Świetnym pomysłem na upominek dla tych, którzy lubią klasę i są nieco bardziej tradycyjni mogą być eleganckie wizytowniki. Natomiast tym, którzy otaczają się w swojej codziennej pracy technologiami, warto sprawić na podarunek jakiś elektroniczny gadżet – może głośnik bezprzewodowy albo smartband?

Nie zapomnij też o obecnych w Galerii Podarunkowej opcjach personalizacji prezentu! Dzięki temu możesz wzbogacić prezent dla klienta o logo swojej firmy. Dzięki temu podarunek stanie się także elementem brandingowym Twojej firmy!

Wybierz prezent biznesowy mądrze!

Dobrany z głową prezent dla klienta bądź partnera biznesowego zdecydowanie jest dobrym krokiem dla podtrzymania dobrych relacji, co stanowi niezwykle ważny element każdego biznesu. Tylko uważaj! To bardzo delikatna sytuacja.

Podarunek dobrany lekkomyślnie i pochopnie może zgotować Ci dokładnie odwrotny skutek. Upominek, który nie odpowie obdarowywanemu – albo nawet go urazi – może doprowadzić do napięć, przez które Wasz kontakt się zerwie, a Twój biznes na tym ucierpi.

Dlatego gorąco zachęcamy do kierowania się naszymi sugestiami. Jako eksperci od prezentów doskonale wiemy, co sprawdzi się jako właściwy upominek. Zaufaj nam, a wszystko pójdzie dobrze!

Zobacz też kategorie
Akcesoria odzieżowe Artykuły piśmiennicze Biżuteria Delikatesy Do domu Elektronika Kartki okolicznościowe Książki Nowości Plakaty Prezenty – Bestsellery Prezenty dla babci Prezenty dla babci i dziadka Prezenty dla brata Prezenty dla chłopaka Prezenty dla chłopca Prezenty dla dziadka Prezenty dla dzieci Prezenty dla dziewczynki Prezenty dla dziewczyny Prezenty dla emeryta Prezenty dla emerytki Prezenty dla kolegi i przyjaciela Prezenty dla koleżanki i przyjaciółki Prezenty dla mamy Prezenty dla męża Prezenty dla narzeczonego Prezenty dla narzeczonej Prezenty dla nastolatka Prezenty dla nastolatki Prezenty dla nauczyciela Prezenty dla Niego Prezenty dla Niej Prezenty dla par Prezenty dla pracownika Prezenty dla rodziców Prezenty dla singla Prezenty dla siostry Prezenty dla świadka Prezenty dla świadkowej Prezenty dla szefa Prezenty dla taty Prezenty dla teścia Prezenty dla teściowej Prezenty dla żołnierza, strażaka, marynarza Prezenty dla żony Prezenty na 25 urodziny Prezenty na 30 urodziny Prezenty na 40 Urodziny Prezenty na 50 urodziny Prezenty na 60 urodziny Prezenty na baby shower Prezenty na Boże Narodzenie Prezenty na chrzest Prezenty na Dzień Babci Prezenty na Dzień Chłopaka Prezenty na Dzień Dziadka Prezenty na Dzień Dziecka Prezenty na Dzień Kobiet Prezenty na Dzień Matki Prezenty na Dzień Mężczyzn Prezenty na Dzień Ojca Prezenty na emeryturę Prezenty na imieniny Prezenty na komunię Prezenty na maturę Prezenty na Mikołajki Prezenty na narodziny dziecka Prezenty na Nowy Rok Prezenty na obronę licencjatu, inżyniera, magistra Prezenty na osiemnastkę Prezenty na parapetówkę Prezenty na pępkowe Prezenty na roczek Prezenty na rocznicę ślubu Prezenty na ślub Prezenty na urodziny Prezenty na Walentynki Prezenty na wieczór kawalerski Prezenty na wieczór panieński Prezenty na Wielkanoc Promocje Puzzle Szkło do alkoholu Zabawki Zdrowie i uroda Zestawy prezentowe i kosze upominkowe
Zobacz więcej