Prezenty dla pracownika

Jak to mówią, dobry pracownik to prawdziwy skarb. Masz takiego w swojej firmie? Należy zatem o niego odpowiednio zadbać! Za wytężoną pracę i lojalność warto wynagrodzić go czymś więcej niż tylko wypłatą. Na przykład miłym prezentem z Galerii Podarunkowej.

Sortuj
baner-w-kategoriach-2-1.jpg
Szukasz prezentów?
Kliknij, a nasz Asystent Podarunkowy
znajdzie je dla Ciebie!
baner-kafelka-1.jpg
Spakujemy
Twoje prezenty

i wyślemy je za Ciebie!

Dlaczego warto kupować prezenty dla pracowników?

Prowadzący firmy biznesmeni są na pewno świadomi, że w dzisiejszych czasach sama wypłata to za mało, żeby należycie zadowolić pracowników. Żeby stanowić konkurencyjnych pracodawców, trzeba zapewnić im dodatkowe benefity i bonusy.

Nie chodzi zresztą tylko o to, by nie utracić pracowników na rzecz konkurencji – nawet bez tego zagrożenia takie dodatki są dobrym pomysłem. Zwiększają one przywiązanie i lojalność względem firmy oraz podnoszą motywację, a co za tym idzie – efektywność pracy. Zadowolony pracownik to skuteczny pracownik i coraz więcej przedsiębiorców się o tym w praktyce przekonuje.

Prezenty dla pracowników to kolejny sposób na to, by zwiększyć zadowolenie swoich podwładnych. Chociaż w porównaniu do benefitów stanowią one raczej okazjonalny dodatek do pensji, to jednak mają o wiele cieplejszy i milszy wydźwięk. Nie są tak wprost oczekiwane, jak dopłata do karty multisport albo prywatna opieka zdrowotna. W większym stopniu stanowią gest dobrej woli pracodawcy. W tym leży ich siła.

Za pomocą prezentów dla pracowników można zatem ich pozytywnie zaskoczyć, poprawić ich opinię na swój temat, a także zbliżyć emocjonalnie do firmy. Sprawienie, że zespół profesjonalistów zarobkowo pracujący w Twojej firmie stanie się zalążkową „rodziną” z bliskimi więzami to oczywiście zadanie wymagające dużego i długotrwałego wysiłku i same podarunki tego nie załatwią. Na pewno są jednak ważnym elementem na drodze do tego celu.

Kiedy dawać prezenty dla pracowników?

Uszczęśliwianie pracowników za pomocą podarunków wymaga oczywiście odpowiednich do tego sytuacji. Jeżeli zaczniesz je im dawać miesiąc w miesiąc tego samego dnia, to na pewno stracą one swój czar. Staną się „zwyczajnym” benefitem. Dlatego prezent dla pracownika powinien być wręczany w szczególne okazje.

Są takie wydarzenia w roku, kiedy wszyscy podwładni powinni zostać obdarowani. Prezenty dla pracowników na święta to oczywisty przykład. Także Mikołajki mogą być takim dniem. Stanowi to przeniesienie na grunt firmowy obyczajów znanych każdemu z rodzinnych domów.

Okazje do wręczania podwładnym podarunków mogą wynikać też z wydarzeń związanych z życiem firmy. Zakończenie dużego projektu sukcesem? Wygranie przetargu na opłacalną inwestycję? Odznaczenie firmy prestiżową nagrodą? Każdy z tych przypadków stanowi doskonały moment na wręczenie prezentów dla pracowników – w końcu, gdyby nie oni, tych sukcesów by nie było!

Nie zawsze jednak obdarowywany musi być cały zespół. Istnieją takie sytuacje, w których podarunek otrzymuje tylko konkretny pracownik. Przyczyną mogą być na przykład jego urodziny albo szczególne sukcesy. Warto też dopilnować, by sprawić prezent na odejście pracownika z pracy. Nie ma przy tym znaczenia, czy przechodzi on na emeryturę, do konkurencji, czy w ogóle rusza w swoim własnym kierunku. Grunt to żeby pozostawić po sobie dobre wrażenie.

Jaki prezent dla pracownika?

Zgadzasz się z tym wszystkim? Super! Pozostaje jednak jeszcze kwestia tego, co konkretnie dać jako prezent dla pracownika. Zadanie nie jest łatwe, bo przecież „pracownicy” to bardzo zróżnicowana grupa. Tym trudniejsze się to staje, gdy chcesz wręczyć ten sam rodzaj upominku wszystkim zatrudnionym. Jak znaleźć coś, co będzie odpowiednie dla nich wszystkich?

Tworząc tę kategorię, wzięliśmy to pod uwagę. W Galerii Podarunkowej znajdziesz wiele ciekawych inspiracji na prezenty dla pracowników. Są tutaj zarówno uniwersalne podarunki, które sprawdzą się dla każdego członka Twojego zespołu, jak i takie, które dostosujesz do osobistych preferencji konkretnych pracowników i pracowniczek. Na pewno wybierzesz coś spośród naszych propozycji!

Są one z jednej strony uniwersalne i bezpieczne, natomiast z drugiej – unikają banalności i kiczu. Dobre czekolady i inne delikatesy, wysokiej jakości kosmetyki dla kobiet i mężczyzn, miłe dla oka i nosa świeczki zapachowe – to przykłady dostępnych u nas prezentów dla pracowników. Na pewno jednak nie wyczerpują ich listy, bo mamy ich znacznie więcej! Zatem? Czy zasłużysz sobie w ich oczach na tytuł pracodawcy roku? Dobrze dobrane podarunki na pewno Cię do tego tytułu przybliżą!

Zobacz też kategorie
Akcesoria do samochodu na prezent Akcesoria do telefonu Akcesoria i dodatki do książek Akcesoria na imprezę i urodziny Akcesoria odzieżowe Artykuły piśmiennicze Audiobooki Balony z helem na prezent Biżuteria Delikatesy Do domu Drewniane muszki Drewniane pieczątki do książek z ex libris Drewniane stemple i pieczątki Elektronika i gadżety elektroniczne na prezent Figurki Gry planszowe i karciane Kalendarze i planery Kartki okolicznościowe Kawy i herbaty Kosmetyki i akcesoria kosmetyczne na prezent Książki Książki dla dzieci Mapy Zdrapki Miód Naczynia Nowości Pamiętniki Plakaty Prezenty – Bestsellery Prezenty dla babci Prezenty dla babci i dziadka Prezenty dla brata Prezenty dla chłopaka Prezenty dla chłopca Prezenty dla dziadka Prezenty dla dzieci Prezenty dla dziewczynki Prezenty dla dziewczyny Prezenty dla emeryta Prezenty dla emerytki Prezenty dla geeka Prezenty dla klienta i partnera biznesowego Prezenty dla kolegi i przyjaciela Prezenty dla koleżanki i przyjaciółki Prezenty dla mamy Prezenty dla męża Prezenty dla narzeczonego Prezenty dla narzeczonej Prezenty dla nastolatka Prezenty dla nastolatki Prezenty dla nauczyciela Prezenty dla Niego Prezenty dla Niej Prezenty dla par Prezenty dla podróżnika i turysty Prezenty dla rodziców Prezenty dla singla Prezenty dla siostry Prezenty dla świadka Prezenty dla świadkowej Prezenty dla szefa Prezenty dla taty Prezenty dla teścia Prezenty dla teściowej Prezenty dla ucznia Prezenty dla żołnierza, strażaka, marynarza Prezenty dla żony Prezenty na 25 urodziny Prezenty na 30 urodziny Prezenty na 40 Urodziny Prezenty na 50 urodziny Prezenty na 60 urodziny Prezenty na baby shower Prezenty na Boże Narodzenie Prezenty na chrzest Prezenty na Dzień Babci Prezenty na Dzień Chłopaka Prezenty na Dzień Dziadka Prezenty na Dzień Dziecka Prezenty na Dzień Kobiet Prezenty na Dzień Matki Prezenty na Dzień Mężczyzn Prezenty na Dzień Ojca Prezenty na emeryturę Prezenty na imieniny Prezenty na komunię Prezenty na maturę Prezenty na Mikołajki Prezenty na narodziny dziecka Prezenty na Nowy Rok Prezenty na obronę licencjatu, inżyniera, magistra Prezenty na osiemnastkę Prezenty na parapetówkę Prezenty na pępkowe Prezenty na roczek Prezenty na rocznicę ślubu Prezenty na ślub Prezenty na urodziny Prezenty na Walentynki Prezenty na wieczór kawalerski Prezenty na wieczór panieński Prezenty na Wielkanoc Prezenty personalizowane Prezenty z grawerem Promocje Puzzle Rękodzieło na prezent Skarbonki Skarpetki Słuchawki i głośniki Spinki do mankietów Świeczki zapachowe Szkło do alkoholu Zabawki Zestawy kosmetyków Zestawy prezentowe i kosze upominkowe Zeszyty, przepiśniki, notatniki
Zobacz więcej