Prezenty na Dzień Chłopaka

Oto propozycje, które naszym zdaniem idealnie sprawdzą się w roli prezentu na Dzień Chłopaka. Wiemy, że z okazji tego święta Obdarowywany może pozostawać z Tobą w różnej relacji – młodszy brat, syn, kolega z pracy a może partner? Upominki, które znajdziesz poniżej są uniwersalne i będą odpowiednie dla każdej z tych osób!

Sortuj
baner w kategoriach
Szukasz prezentów?
Kliknij, a nasz Asystent Podarunkowy
znajdzie je dla Ciebie!
baner-kafelka-1.jpg
Spakujemy
Twoje prezenty

i wyślemy je za Ciebie!

W Dzień Chłopaka prezent będzie na pewno mile widziany!

W Polsce dzień, w który zwyczajowo panie składają życzenia i wręczają podarunki chłopakom, przypada 30 września. „Chłopacy” są przy tym wtedy rozumiani jako bardzo szeroka grupa, która obejmuje zarówno młodszych członków rodziny płci męskiej, jak i kolegów z pracy albo partnerów romantycznych (choć nie ma co ukrywać, że największą popularność to święto ma wśród młodzieży ze szkół). 

Z tego względu dobranie odpowiedniego upominku wymaga dokładnego przemyślenia z perspektywy uwzględniającej to, w jakiej relacji pozostajemy do obdarowywanego chłopaka. Tworząc listę naszych propozycji, skupiliśmy się, byś znalazła wśród nich bardzo uniwersalne inspiracje. Takie, które po prostu zawsze będą trafione, gdy wręczysz je chłopakowi. Zwłaszcza że wiele z nich możesz spersonalizować, by dostosować prezent na Dzień Chłopaka do osoby, której chcesz go wręczyć!

Upominki i gadżety na Dzień Chłopaka – jak je wybrać?

Jak zostało wspomniane, dobierając prezent na Dzień Chłopaka, dobrze jest za punkt wyjścia przyjąć relację, w jakiej pozostajesz w stosunku do Obdarowywanego. Sprawa jest w pewnym stopniu ułatwiona, bo z samej natury święta wynika jeden czynnik wspólny (płeć), który pozwala przefiltrować w głowie rodzaje podarunków. A w zasadzie, to my już to za Ciebie zrobiliśmy – właśnie w tej kategorii!

Dla kolegów z klasy popularnym wyborem są różnego rodzaju śmieszne gadżety na Dzień Chłopaka. W przypadku kolegów – ale już z pracy – lepiej skuś się na coś nieco poważniejszego, choć tutaj dużo zależy od stopnia spoufalenia. Nie ulega natomiast żadnym wątpliwościom, że dla swojego chłopaka (w sensie partnera) powinnaś sprawić coś naprawdę romantycznego! 

A co, gdy jest to ktoś z rodziny? Brat, syn, bratanek, siostrzeniec, wnuczek? Warto pomyśleć o czymś praktycznym – na pewno znasz jego aktualne potrzeby! Wcale nie gorszym wyborem będzie też wręczenie mu czegoś podkreślającego więzy rodzinne. Tutaj nasze możliwości personalizacji prezentów na Dzień Chłopaka z pewnością dają spore pole do popisu!

Zobacz też kategorie
Akcesoria odzieżowe Artykuły piśmiennicze Biżuteria Delikatesy Do domu Elektronika Kartki okolicznościowe Książki Nowości Plakaty Prezenty – Bestsellery Prezenty dla babci Prezenty dla babci i dziadka Prezenty dla brata Prezenty dla chłopaka Prezenty dla chłopca Prezenty dla dziadka Prezenty dla dzieci Prezenty dla dziewczynki Prezenty dla dziewczyny Prezenty dla emeryta Prezenty dla emerytki Prezenty dla klienta i partnera biznesowego Prezenty dla kolegi i przyjaciela Prezenty dla koleżanki i przyjaciółki Prezenty dla mamy Prezenty dla męża Prezenty dla narzeczonego Prezenty dla narzeczonej Prezenty dla nastolatka Prezenty dla nastolatki Prezenty dla nauczyciela Prezenty dla Niego Prezenty dla Niej Prezenty dla par Prezenty dla pracownika Prezenty dla rodziców Prezenty dla singla Prezenty dla siostry Prezenty dla świadka Prezenty dla świadkowej Prezenty dla szefa Prezenty dla taty Prezenty dla teścia Prezenty dla teściowej Prezenty dla żołnierza, strażaka, marynarza Prezenty dla żony Prezenty na 25 urodziny Prezenty na 30 urodziny Prezenty na 40 Urodziny Prezenty na 50 urodziny Prezenty na 60 urodziny Prezenty na baby shower Prezenty na Boże Narodzenie Prezenty na chrzest Prezenty na Dzień Babci Prezenty na Dzień Dziadka Prezenty na Dzień Dziecka Prezenty na Dzień Kobiet Prezenty na Dzień Matki Prezenty na Dzień Mężczyzn Prezenty na Dzień Ojca Prezenty na emeryturę Prezenty na imieniny Prezenty na komunię Prezenty na maturę Prezenty na Mikołajki Prezenty na narodziny dziecka Prezenty na Nowy Rok Prezenty na obronę licencjatu, inżyniera, magistra Prezenty na osiemnastkę Prezenty na parapetówkę Prezenty na pępkowe Prezenty na roczek Prezenty na rocznicę ślubu Prezenty na ślub Prezenty na urodziny Prezenty na Walentynki Prezenty na wieczór kawalerski Prezenty na wieczór panieński Prezenty na Wielkanoc Promocje Puzzle Szkło do alkoholu Zabawki Zdrowie i uroda Zestawy prezentowe i kosze upominkowe
Zobacz więcej