Prezenty na Dzień Ojca

Chcesz wyrazić swojemu tacie wdzięczność? Nie zapomnij zatem o tym, żeby corocznie sprawić mu 23 czerwca prezent na Dzień Ojca. Sprawdź nasze propozycje!

Sortuj
baner w kategoriach
Szukasz prezentów?
Kliknij, a nasz Asystent Podarunkowy
znajdzie je dla Ciebie!
baner-kafelka-1.jpg
Spakujemy
Twoje prezenty

i wyślemy je za Ciebie!

Podaruj tacie prezent na Dzień Ojca

Nie ulega wątpliwości, że 23 czerwca to dzień, w który wypada wręczyć swojemu tacie podarunek. Może to być zarówno niedrogi albo nawet własnoręcznie zrobiony drobiazg, jak i naprawdę wartościowy podarunek – ważny jest przede wszystkim gest i pamięć. Prezent na Dzień Ojca powinien stanowić wyraz szacunku oraz podziękowania za wsparcie, jakim od momentu narodzin tata obdarza swoje dziecko.

Tradycja związana z obchodzeniem Dnia Ojca rozpoczęła się w Stanach Zjednoczonych Ameryki, a pionerką w tym względzie była Sonora Dodd. Po śmierci matki została ona samotnie wychowana wraz z rodzeństwem przez ojca i za pomocą obchodu tego święta chciała uczcić jego wysiłek. Ta lokalna tradycja z czasem stała się powszechna w USA, a potem w wielu innych krajach – także w Polsce. Dzień Ojca stał się naturalnym dopełnieniem niewiele starszego Dnia Matki.

Jaki prezent wybrać na Dzień Ojca?

Co wypada wybrać jako upominek dla swojego taty w dniu jego święta? Oczywiście nie ma uniwersalnej odpowiedzi – nie ma prezentu, który będzie odpowiedni dla każdego ojca. Wierzymy jednak, że przygotowane przez nas propozycje prezentów na Dzień Ojca będą dla Ciebie przydatną inspiracją i znajdziesz wśród nich coś, co wywoła na ustach Twojego taty szczery uśmiech. Pamiętaj, że zawsze możesz nadać podarunkowi bardziej osobisty rys za pomocą personalizacji!

Pamiętaj tylko, że Dzień Ojca posiada raczej dostojny rys. To święto uroczyste, a szacunek dla taty stanowi w jego trakcie kluczową wartość. Dlatego to nie jest dobry moment na testowanie granic poczucia humoru swojego rodziciela. Warto natomiast za punkt wyjścia przyjąć jego zainteresowania i charakter bądź też, alternatywnie, wybrać przedmioty klasycznie powiązane ze statusem i prestiżem.

Te pierwsze na pewno będą bardziej osobiste, wyrażające zażyły stosunek panujący między ojcem i dzieckiem. Natomiast drugie rozwiązanie też na pewno zostanie dobrze przyjęte, o ile prezent na Dzień Ojca został wybrany z wyczuciem klasy. Będzie on odwoływał się do bardziej tradycyjnego poczucia szacunku do taty.

Jak należy balansować między biegunem sentymentalnym i oficjalnym? W przypadku każdego ojca akcent będzie padał w innym miejscu – ale kto będzie w stanie lepiej dobrać prezent na Dzień Taty, niż jego własne dziecko?

Zobacz też kategorie
Akcesoria do telefonu Akcesoria imprezowe Akcesoria odzieżowe Artykuły piśmiennicze Audiobooki Balony z helem na prezent Biżuteria Delikatesy Do domu Drewniane muszki Elektronika Elektronika do samochodu Figurki Gry planszowe i karciane Kalendarze i planery Kartki okolicznościowe Kawy i herbaty Kosmetyki i akcesoria kosmetyczne na prezent Książki Książki dla dzieci Mapy Zdrapki Miód Naczynia Nowości Pamiętniki Plakaty Prezenty – Bestsellery Prezenty dla babci Prezenty dla babci i dziadka Prezenty dla brata Prezenty dla chłopaka Prezenty dla chłopca Prezenty dla dziadka Prezenty dla dzieci Prezenty dla dziewczynki Prezenty dla dziewczyny Prezenty dla emeryta Prezenty dla emerytki Prezenty dla klienta i partnera biznesowego Prezenty dla kolegi i przyjaciela Prezenty dla koleżanki i przyjaciółki Prezenty dla mamy Prezenty dla męża Prezenty dla narzeczonego Prezenty dla narzeczonej Prezenty dla nastolatka Prezenty dla nastolatki Prezenty dla nauczyciela Prezenty dla Niego Prezenty dla Niej Prezenty dla par Prezenty dla pracownika Prezenty dla rodziców Prezenty dla singla Prezenty dla siostry Prezenty dla świadka Prezenty dla świadkowej Prezenty dla szefa Prezenty dla taty Prezenty dla teścia Prezenty dla teściowej Prezenty dla żołnierza, strażaka, marynarza Prezenty dla żony Prezenty na 25 urodziny Prezenty na 30 urodziny Prezenty na 40 Urodziny Prezenty na 50 urodziny Prezenty na 60 urodziny Prezenty na baby shower Prezenty na Boże Narodzenie Prezenty na chrzest Prezenty na Dzień Babci Prezenty na Dzień Chłopaka Prezenty na Dzień Dziadka Prezenty na Dzień Dziecka Prezenty na Dzień Kobiet Prezenty na Dzień Matki Prezenty na Dzień Mężczyzn Prezenty na emeryturę Prezenty na imieniny Prezenty na komunię Prezenty na maturę Prezenty na Mikołajki Prezenty na narodziny dziecka Prezenty na Nowy Rok Prezenty na obronę licencjatu, inżyniera, magistra Prezenty na osiemnastkę Prezenty na parapetówkę Prezenty na pępkowe Prezenty na roczek Prezenty na rocznicę ślubu Prezenty na ślub Prezenty na urodziny Prezenty na Walentynki Prezenty na wieczór kawalerski Prezenty na wieczór panieński Prezenty na Wielkanoc Prezenty personalizowane Prezenty z grawerem Promocje Puzzle Skarbonki Skarpetki Słuchawki i głośniki Spinki do mankietów Świeczki zapachowe Szkło do alkoholu Zabawki Zestawy kosmetyków Zestawy prezentowe i kosze upominkowe Zeszyty, przepiśniki, notatniki
Zobacz więcej