Biuwar miesięczny CLEVER

Dostawa od 14,00
Dostępność:

Brak w magazynie

Zyskujesz punktów: 2 Jak działają punkty?

Czy w dzisiejszych czasach wszyscy już przerzucili się już na kalendarze elektroniczne w smartfonach? Oczywiście, że nie! I na pewno i Ty znasz osobę, która jeszcze docenia niezwykłe możliwości i charakter starego, dobrego papieru. Zwłaszcza że takie analogowe metody organizacji właśnie przeżywają renesans!

Dlatego dla takiej osoby doskonałym pomysłem na prezent może być ten biuwar miesięczny Clever, który pomoże w długoterminowym planowaniu. Zaopatrzony jest on w 26 kart, na których znajdują się plan miesiąca, miejsce na notatki po prawej stronie oraz kropkowana przestrzeń na dole na… cokolwiek, co wyniknie z kreatywności obdarowanej osoby!

Biuwar ma format A3 i posiada sztywny karton na spodzie. Można go trzymać jako podkładkę na biurku albo zawiesić na lodówce lub ścianie, by za pomocą jednego rzutu oka przypomnieć sobie plany na cały miesiąc. I to wszystko w modnej, minimalistycznej estetyce, która oprócz walorów praktycznych zapewni i przyjemne wrażenia dla oczu!

Wspaniały prezent dla każdego, kto chciałbym lepiej uporządkować swoje życie, a przy tym lubi otaczać się ładnymi i stylowymi przedmiotami – ten biuwar miesięczny pomaga zaspokoić obie te potrzeby!

Zdjęcia produktu są symboliczne – widoczne na nich dodatkowe akcesoria, poza samym biuwarem, nie są częścią oferty.

Opcje dostawy
Koszt
Kurier InPost
14,00 zł
DHL
16,00 zł
Paczkomaty InPost
14,00
Produkt w kategoriach

Zapisz się do newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zakupy!

 

Dla naszych subskrybentów mamy 5% rabatu i inne upominki!

Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości zgodnie z Polityką prywatności