Gra familijna Catan (Osadnicy z Catanu)

Dostawa od 14,00
Dostępność:

Brak w magazynie

Zyskujesz punktów: 8 Jak działają punkty?

Ogromna popularność „Osadników z Catanu”, liczne nagrody, a także status legendy wśród gier planszowych nie są dziełem przypadku! Planszówka stworzona przez Klausa Teubera po latach zachwyca tak samo, jak w momencie swojej premiery w połowie lat 90-tych. Wciąż jest też świetnym prezentem, który spotka się z uznaniem zarówno doświadczonych graczy, jak i tych stawiających pierwsze kroki w świecie gier bez prądu.

Gra przeznaczona jest dla 3-4 osób w wieku co najmniej 10 lat. Wcielą się oni w tytułowych osadników, którzy przybyli na nowo odkrytą wyspę Catan, by zbudować prosperującą kolonię. W tym celu muszą gromadzić surowce, handlować z konkurentami oraz rozbudowywać swoje osiedla.

„Osadnicy z Catanu” potrafią zapewnić długie godziny rozrywki, ale nie muszą być wcale tytułem zajmującym cały wieczór. Typowa pojedyncza sesja zawiera się w przedziale 45-60 minut.

Zamów na prezent dla bliskich, a być może sam przekonasz się o nieprzemijającej magii tego tytułu!

W pudełku obdarowana osoba znajdzie: 19 pól terenu, 6 części ramowych, 18 żetonów z liczbami, 95 kart przedstawiających surowce, 25 kart rozwoju, 6 kart pomocy, 96 pionów, 1 złodzieja, 2 podstawki do kart, 2 kostki, instrukcję oraz almanach.

Wydanie: polskie

Opcje dostawy
Koszt
Kurier InPost
14,00 zł
DHL
16,00 zł
Paczkomaty InPost
14,00
Produkt w kategoriach

Zapisz się do newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zakupy!

 

Dla naszych subskrybentów mamy 5% rabatu i inne upominki!

Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości zgodnie z Polityką prywatności