Kamera HD z czujnikiem ruchu i podczerwienią C9 DV

Dostawa od 14,00
Dostępność:

Brak w magazynie

Zyskujesz punktów: 9 Jak działają punkty?

Podaruj bliskim praktyczny gadżet, który zapewni bezpieczeństwo ich domu! Niewielka kamera C9 DV pozwoli na nagrywanie otoczenia w 12 megapikselach i w rozdzielczości HD (1920×1080). Wysoka jakość dotyczy nie tylko nagrań wykonanych w trakcie dnia, ponieważ kamera wyjątkowo dobrze sprawuje się również w ciemności, rejestrując obraz w odległości do 5 metrów.

Obdarowana osoba umieści ją dyskretnie w dowolnym miejscu dzięki praktycznemu zapięciu na klips. Urządzenie posiada czujnik ruchu cmos – włączy się automatycznie, gdy tylko w otoczeniu wydarzy się coś niepokojącego i wyłączy samo w przypadku dłuższego bezruchu.

Kamera została również wyposażona w alternatywny tryb, dzięki któremu może wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 4032×3024 w piętnastosekundowych odstępach.

Wideo nagrywane jest w popularnym formacie AVI. Z kolei zdjęcia są zapisywane do formatu JPEG.

Kolejną istotną cechą tej kamery jest wbudowana bateria litowo-jonowa o pojemności 300 mAh, pozwalająca na 180 minut ciągłego nagrywania.

Urządzenie jest kompatybilne z kartami pamięci Micro SD o pojemności do 64 GB. Kartę należy kupić oddzielnie – nie ma jej w zestawie.

Wymiary: 40 x 40 x 15 mm
Kąt nagrywania: 90°

Opcje dostawy
Koszt
Kurier InPost
14,00 zł
DHL
16,00 zł
Paczkomaty InPost
14,00
Produkt w kategoriach

Zapisz się do newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zakupy!

 

Dla naszych subskrybentów mamy 5% rabatu i inne upominki!

Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości zgodnie z Polityką prywatności