Książeczka na roczek dla dziewczynki

(1 opinia klienta)
Dostawa od 14,00
Dostępność:

Brak w magazynie

(1 opinia klienta)
Zyskujesz punktów: 2 Jak działają punkty?

Wyjątkowa okazja, jaką są pierwsze urodziny dziewczynki, zasługuje na specjalny prezent zarówno dla Niej, jak i dla rodziców. Wybierz wyjątkowy podarunek, jakim jest książeczka na roczek dla dziewczynki! Na jej kolorowych kartach zapisać można wszystkie najważniejsze informacje z pierwszego etapu życia dziecka, by te nigdy nie uleciały ze wspomnień.

W środku utrwalić można tak przełomowe momenty, jak na przykład pierwszy postawiony krok. Ponadto obdarowani rodzice zanotują ulubione danie, zabawkę, piosenkę czy bajkę. A także rzecz, której dziecko szczególnie nie lubiło w pierwszym okresie życia. Wszystko po to, by po latach móc z rozrzewnieniem i przyjemnym ukłuciem nostalgii wspominać ten ważny czas!

Książeczka na roczek dla dziewczynki składa się z grubych stron i została wykonana z miękkiego materiału o konsystencji pianki. Dzięki temu nie będzie stanowić żadnego niebezpieczeństwa dla obdarowanej.

Opcje dostawy
Koszt
Kurier InPost
14,00 zł
DHL
16,00 zł
Paczkomaty InPost
14,00
Opinie o produkcie
Jadwiga ocenia na
out of 5
Bardzo chciałam podziękować całemu zespołowi za wkład pracy w zrealizowaniu mojego zamówienia.,a w szczególności Pani Asi za solidne zabezpieczenie w czasie przesyłki.Książeczką jestem zachwycona ,robi duże wrażenie ,jest piękna. Prezent jedzie za granicę ,więc tym bardziej jestem dumna z zakupu. Życzę wszystkim owocnej pracy i mnóstwo zamówień.

Zapisz się do newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zakupy!

 

Dla naszych subskrybentów mamy 5% rabatu i inne upominki!

Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości zgodnie z Polityką prywatności