Planer 2021 granatowy

Dostawa od 14,00
Dostępność:

Brak w magazynie

Zyskujesz punktów: 12 Jak działają punkty?

Podaruj komuś możliwość lepszej organizacji w 2021 roku! Dzięki temu planerowi z serii MINIMALIFE łatwiej będzie uporządkować, planować i realizować cele. Świetny prezent dla fanów analogowych metod układania sobie grafiku oraz dla tych, którzy chcą wprowadzić więcej porządku do swojego życia, ale brakuje im odpowiedniego systemu.

Ten planer na 2021 roku pomoże w tym za pomocą licznych narzędzi: układom na każdy dzień składającym się z listy zadań, priorytetów, wdzięczności oraz notatek, planerom celów, siatkom co celów rocznych, harmonogramom, śledzeniu nawyków, planerom i mapie podróży, planerom finansowym, planom kwartalnym… i to wciąż nie wszystko!

Wszystko to zawarte na 416 stronach w formacie delikatnie mniejszym od A5 w okładce wykonanej z włoskiej eco skóry w kolorze głębokiego granatu. Trzy tasiemki służą jako zakładki, pomagając w efektywniejszym i szybkim korzystaniu z planera. Projekt wizualny nawiązuje do modnego, nowoczesnego minimalizmu, tutaj opartego o heksagony i subtelne wątki florystyczne.

Zdjęcia produktu są symboliczne – widoczne na nich dodatkowe akcesoria, poza samym planerem, nie są częścią oferty.

Opcje dostawy
Koszt
Kurier InPost
14,00 zł
DHL
16,00 zł
Paczkomaty InPost
14,00
Produkt w kategoriach

Zapisz się do newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zakupy!

 

Dla naszych subskrybentów mamy 5% rabatu i inne upominki!

Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości zgodnie z Polityką prywatności