PowerBank z funkcją ogrzewania rąk

Dostawa od 14,00
Dostępność:

Brak w magazynie

Zyskujesz punktów: 6 Jak działają punkty?

Jak podarować dwa prezenty w jednym? Sposobów jest kilka, a jeden z najciekawszych to powerbank, który nie tylko naładuje szybko urządzenia obdarowanej przez Ciebie osoby, ale również ogrzeje dłonie w chłodne, zimowe wieczory, po włączeniu funkcji ogrzewacza!

Pojemność tego modelu to 10 000 mAh. Powerbank posiada pojedynczy wejściowy port micro USB, a także dwa wyjściowe porty USB Quick Charge 3.0, dzięki czemu można nim błyskawicznie ładować dwa urządzenia jednocześnie!

Konstrukcja z wysokiej jakości materiałów ABS i PC przekłada się na ponadprzeciętną wytrzymałość sprzętu. Posiada on również zabezpieczenia przed między innymi przegrzaniem, przeładowaniem oraz krótkimi spięciami.

Poziom energii można kontrolować dzięki czterem diodom LED, wskazującym naładowanie urządzenia. Wbudowany system kontroli temperatury wyłączy powerbank w przypadku osiągnięcia właściwego poziomu naładowania.

Prezentowany model posiada także system bezpieczeństwa, wyłączający go po 3 godzinach, kiedy jest używany jako ogrzewacz.

Powerbank z naładowaną w pełni baterią potrafi grzać nawet do 12 godzin.

Typ baterii: litowo-polimerowa

Opcje dostawy
Koszt
Kurier InPost
14,00 zł
DHL
16,00 zł
Paczkomaty InPost
14,00
Produkt w kategoriach

Zapisz się do newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zakupy!

 

Dla naszych subskrybentów mamy 5% rabatu i inne upominki!

Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości zgodnie z Polityką prywatności