Prezentowana świeca elipsa WoodWick® z technologią HearthWick® wchodzi w skład kolekcji zapachowej Mountain Air. To doskonały prezent dla wszystkich osób, które uwielbiają spędzać długie godziny w domu, ciesząc się ulubionym towarzystwem lub dobrą książką. Wyrazista i złożona mieszanka zapachowa jest najmocniejszym atutem tego upominku.
Są to właściwie aż trzy mieszanki. Black Peppercorn to aromat mocnych przypraw z domieszką zapachu bursztynu i drzewa sandałowego. Wood Smoke przenosi w wyobraźni do palonego na świeżym powietrzu ogniska, roztaczając po pomieszczeniu woń drewna cedrowego i żarzącego się węgla. Z kolei Lavender&Cedar to zapachy różowego pieprzu, lawendy, szałwii, a ponadto paczuli z domieszką drzewnych aromatów.
Jeśli szukasz wydajnej świecy, mamy dobrą wiadomość: WoodWick Trilogy o zapachu Mountain Air będzie cieszyć obdarowaną nawet przez 30-40 godzin. Posiada jeden drewniany knot.
Wysokość: 9 cm
Szerokość: 12 cm
Waga: 1,35 kg
Gramatura: 453,6 g