Wyświetlacz samochodowy HUD M8

Dostawa od 14,00
Dostępność:

Brak w magazynie

Zyskujesz punktów: 9 Jak działają punkty?

HUD M8 to świetny prezent dla każdego kierowcy! Pozwala na doświadczenie jazdy samochodem z zupełnie nowej strony, dzięki designowi wyświetlacza wzorowanemu na widoku charakterystycznym dla samolotowych kokpitów. 

Po podłączeniu urządzenia kierowca ujrzy na przedniej szybie takie parametry, jak na przykład prędkość auta, obroty silnika, temperaturę płynu chłodniczego czy ostrzeżenia wpływające na bezpieczeństwo podczas jazdy. Tak jest: HUD M8 to nie tylko efektowny gadżet. Dzięki niemu Twój bliski zyska dodatkową ochronę, również dzięki oszczędzeniu tych pozornie nic nieznaczących ułamków sekundy, jakie zajmuje podczas jazdy obserwowanie wspomnianych parametrów na wbudowanych wyświetlaczach auta.

Model ten został wyposażony w dodatkową ściankę od strony kierowcy, dzięki czemu po uruchomieniu nie oślepia ani nie rozprasza. Dzięki systemowi Plug & Play, posiadacz HUD-a może z niego korzystać praktycznie bezpośrednio po otrzymaniu Twojego podarunku!

Wyświetlacz samochodowy HUD M8 nadaje się do używania w pojazdach z interfejsem OBDII lub EUOBD. Przed zakupem sprawdź dyskretnie, czy auto obdarowywanej osoby posiada taki interfejs.

W zestawie oprócz wyświetlacza znajdują się: instrukcja obsługi w języku angielskim, antypoślizgowa mata z gumy, kabel zasilający oraz folia odblaskowa – mająca zastosowanie w przypadku szyb wielowarstwowych.

Opcje dostawy
Koszt
Kurier InPost
14,00 zł
DHL
16,00 zł
Paczkomaty InPost
14,00
Produkt w kategoriach

Zapisz się do newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zakupy!

 

Dla naszych subskrybentów mamy 5% rabatu i inne upominki!

Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości zgodnie z Polityką prywatności